Σύνδεση - Δημιουργία Λογαριασμού  

   

Συνδεδεμένοι Χρήστες  

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 8 επισκέπτες και κανένα μέλος

   

Άρθρα

Αποτελέσματα 13ου Διαγωνισμού "Παιχνίδι και Μαθηματικά"

Λεπτομέρειες

Η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία ανακοινώνει τα αποτελέσματα του 13ου μαθητικού διαγωνισμού "Παιχνίδι και μαθηματικά"

για το νομό Δωδεκανήσου. Αναλυτικά, με αλφαβητική σειρά οι μαθητές και οι μαθήτριες που διακρίθηκαν είναι: 

 

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΑΞΗ-ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ
1 ΑΓΓΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ε1 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
2 ΑΓΓΟΥΣΗ ΖΩΗ-ΜΑΡΙΝΑ ΣΤ3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΛΑΡΙΟΥ ΚΩ
3 ΑΘΗΝΑΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤ2 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ 'ΠΟΤΙΔΑΙΟΝ'
4 ΑΛΑΦΑΚΗ ΘΕΑΝΩ ΣΤ1 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ 
5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ Ε1 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ
6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ Ε 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
7 ΑΜΑΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ2 1 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
8 ΑΜΑΝΕΖΗ ΖΩΗ-ΡΑΦΑΗΛΑ ΣΤ1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ 'ΠΟΤΙΔΑΙΟΝ'
9 ΑΜΟΡΓΙΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΣΤ 3\Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
10 ΑΝΑΜΟΥΡΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ ΣΤ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
11 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ-ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΥΡΤΩ ΣΤ1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
12 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΦΡΟΔΙΤΗ Ε1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
13 ΑΝΘΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΤ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
14 ΑΝΤΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
15 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
16 ΑΝΤΩΝΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΩ
17 ΑΠΤΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ-ΜΑΡΙΟΣ Ε 11 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
18 ΑΡΓΕΡΙΚ ΣΕΒΑΣΤΗ ΣΤ1 1 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
19 ΑΡΓΥΡΙΔΑΚΗ ΚΑΤΙΝΑ Ε 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
20 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
21 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Ε 12 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
22 ΒΕΡΒΕΛΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ-ΠΑΣΤΙΔΑΣ
23 ΒΛΑΧΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ Ε1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
24 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Ε3 15 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
25 ΒΡΟΥΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤ 7 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
26 ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ε2 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
27 ΓΑΝΩΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΤ1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 
28 ΓΕΜΕΝΕΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Ε1 2 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
29 ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ-ΜΑΡΙΑΤΤΑ Ε 11 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
30 ΓΕΝΝΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΤ1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΓΟΥΡΟΥ
31 ΓΕΡΟΛΥΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΗΓΑΔΙΑ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
32 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΣΤ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣΑΡΩΝ
33 ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ε1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
34 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤ1 12 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
35 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ Ε 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
36 ΓΙΑΚΟΥΜΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
37 ΓΙΑΝΝΑΚΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ ΣΤ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ
38 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΣΗΦΙΝΑ ΣΤ1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
39 ΓΙΑΝΝΗΚΟΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  Ε 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
40 ΓΙΑΣΕΜΙΔΗ ΑΛΕΞΙΑ Ε2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΛΑΡΙΟΥ ΚΩ
41 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΣΤ 3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΡΟΔΟΥ
42 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ 3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΡΟΔΟΥ
43 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Ε 3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΡΟΔΟΥ
44 ΓΚΙΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Ε1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΚΚΙΟΥ ΛΕΡΟΥ
45 ΓΚΙΝΤΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ Ε1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
46 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Ε2 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
47 ΓΡΙΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Ε1 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ 
48 ΓΡΥΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ2 1 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
49 ΔΑΝΙΗΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ε 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
50 ΔΕΔΟΥΣΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Ε1 2 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
51 ΔΕΡΕΜΠΕΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΜΠΩΝΑ ΡΟΔΟΥ
52 ΔΕΡΕΜΠΕΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΜΠΩΝΑ ΡΟΔΟΥ
53 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ε1 1 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
54 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  Ε1 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
55 ΔΙΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ Ε 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
56 ΔΙΑΚΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΤ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
57 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ ΣΤ1 15 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
58 ΕΛ ΛΑΟΥΕΝΤΗ ΑΜΠΝΤΟΥΛΛΑΧ Ε1 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΗΓΑΔΙΑ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
59 ΕΛΛΗΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΚΚΙΟΥ ΛΕΡΟΥ
60 ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ε 13 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
61 ΖΑΓΚΟΣ ΕΦΡΑΙΜ Ε1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
62 ΖΑΜΑΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
63 ΖΑΡΓΑΒΑΤΣΑΚΗ ΕΥΗ ΣΤ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΛΑΡΙΟΥ ΚΩ
64 ΖΙΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΑΝΩΝ
65 ΖΙΑΝΟΥ ΛΟΥΚΑ-ΓΙΑΝΝΙ Ε 8 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
66 ΖΝΤΡΑΒΑ ΑΓΓΕΛΟ Ε1 15 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
67 ΖΟΤΑΙ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΑ Ε 14 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
68 ΗΛΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΑΘΗΝΑ Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑ ΚΩ
69 ΘΑΡΡΕΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΕΛΕΝΗ ΣΤ 7 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
70 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΑΘΗΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΣΤ 14 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
71 ΘΕΟΧΑΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤ1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ 'ΠΟΤΙΔΑΙΟΝ'
72 ΘΩΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ1 8 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
73 ΙΓΝΑΤΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
74 ΙΛΣΙΑΝ ΣΤΕΝΑ Ε1 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΙΑΛΥΣΟΥ
75 ΙΝΤΡΙΖΑΝ ΑΜΑΝΤΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ Ε1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
76 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΣΤ1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 
77 ΚΑΛΑΊΤΖΙΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΟΡΩΝΗΣ
78 ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ Ε1 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
79 ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΤ1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΄ΠΕΛΗΤΩΝ ΠΟΛΙΤΕΙΑ΄
80 ΚΑΛΛΟΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε 8 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
81 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ Ε1 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
82 ΚΑΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΗΛΙΑΝΑ Ε1 15 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
83 ΚΑΝΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Ε1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
84 ΚΑΠΟΓΛΟΥ ΑΓΑΠΗ ΣΤ1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ-ΠΑΣΤΙΔΑΣ
85 ΚΑΡΑΒΙΑ ΔΑΝΑΗ ΣΤ1 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ 
86 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Ε2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΛΑΡΙΟΥ ΚΩ
87 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ε2 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΙΑΛΥΣΟΥ
88 ΚΑΡΑΜΠΟΪΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤ1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
89 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ Ε 11 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
90 ΚΑΡΕΜΑΝΙ ΚΛΑΙΝΤΙ ΣΤ1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΔΟΥ
91 ΚΑΡΠΕΤΗ ΗΛΕΚΤΡΑ Ε2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 
92 ΚΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΛΑΡΙΟΥ ΚΩ
93 ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ ΤΟΤΑ Ε1 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΙΑΛΥΣΟΥ
94 ΚΑΣΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε2 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
95 ΚΑΣΤΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ Ε1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
96 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ Ε2 15 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
97 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΣΤ1 8 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
98 ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΕΛΕΝΑ ΣΤ2 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
99 ΚΕΛΕΚΗ ΜΑΡΟΥΣΑ-ΑΝΝΑ ΣΤ1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ 'ΠΟΤΙΔΑΙΟΝ'
100 ΚΛΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤ 2 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
101 ΚΛΑΔΟΓΕΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΙΧΑΗΛΙΑ ΣΤ 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
102 ΚΟΚΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
103 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤ1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
104 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ ΣΤ1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ 'ΠΟΤΙΔΑΙΟΝ'
105 ΚΟΚΟΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜΑΗ Ε3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΛΑΡΙΟΥ ΚΩ
106 ΚΟΛΑ ΟΛΙΒΙΑ Ε2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΔΟΥ
107 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Ε2 18 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
108 ΚΟΣΣΥΦΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΤ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
109 ΚΟΤΕ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΣΤ2 18 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
110 ΚΟΥΔΟΥΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ Ε 3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΡΟΔΟΥ
111 ΚΟΥΚΑ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ ΣΤ3 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
112 ΚΟΥΚΙΑ ΜΑΡΙΝΑ Ε2 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
113 ΚΟΥΛΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ε1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
114 ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΣΤ1 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
115 ΚΟΥΡΟΣ ΜΙΚΕΣ Ε1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
116 ΚΟΥΡΤΙ ΑΛΜΠΑΝ  Ε1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΄ΠΕΛΗΤΩΝ ΠΟΛΙΤΕΙΑ΄
117 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΣΤ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
118 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
119 ΚΥΓΑΗΣ ΛΟΥΚΑΣ Ε 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
120 ΚΥΠΙ ΜΑΡΙΑ Ε 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
121 ΚΥΡΓΙΑΦΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ε1 17 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
122 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΞΕΝΙΑ Ε1 1 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
123 ΚΩΣΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Ε2 15 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
124 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ε1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΩ
125 ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ Ε2 1 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
126 ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΥ ΑΛΕΞΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ Ε 14 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
127 ΛΕΒΕΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤ 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
128 ΛΙΑΓΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤ2 12 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
129 ΛΙΝ ΤΣΕΝ ΤΣΙ Ε1 6 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ
130 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  Ε1 17 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
131 ΜΑΓΡΙΠΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε2 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
132 ΜΑΚΡΗ ΣΟΦΙΑ ΣΤ1 8 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
133 ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ Ε2 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΗΓΑΔΙΑ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
134 ΜΑΚΧΛΟΥΦ ΕΜΕΛΥ ΣΤ1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ 'ΠΟΤΙΔΑΙΟΝ'
135 ΜΑΜΟΥΖΕΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ Ε2 6 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ
136 ΜΑΝΤΙΚΟΥ ΝΕΦΕΛΗ Ε2 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ 
137 ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤ2 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
138 ΜΑΡΚΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΤ 7 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
139 ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΣΤ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΚΚΙΟΥ ΛΕΡΟΥ
140 ΜΑΣΤΟΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΤ1 8 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
141 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ-ΣΑΒΒΑΣ Ε 3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΡΟΔΟΥ
142 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΑΝΩΝ
143 ΜΑΣΤΡΟΣΑΒΒΑΚΗ ΑΝΝΑ Ε1 18 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
144 ΜΑΤΣΗ ΦΙΛΙΑ Ε1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
145 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ-ΘΑΔΔΑΙΟΣ ΣΤ 13 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
146 ΜΑΥΡΟΥ ΗΛΙΑΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΣΤ2 18 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
147 ΜΑΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΣΤ1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
148 ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ
149 ΜΕΙΜΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΣΤ2 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
150 ΜΕΤΑΞΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ Ε2 15 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
151 ΜΗΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤ 6\Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΟΥ
152 ΜΙΤΡΟΦΑΝ ΡΟΞΑΝΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤ2 6 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ
153 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Ε2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
154 ΜΙΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Ε 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
155 ΜΟΥΣΕΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Ε2 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
156 ΜΟΥΣΚΑΙ ΝΑΝΤΙΑ ΣΤ2 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ 
157 ΜΟΥΣΤΕΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΤ 6 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ
158 ΜΟΥΤΑΦΤΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΤ2 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
159 ΜΟΥΤΣΕΚΟΥ ΑΛΝΤΟ Ε1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΔΟΥ
160 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Ε1 6 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ
161 ΜΠΑΛΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΤ2 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΙΑΛΥΣΟΥ
162 ΜΠΕΛΝΤΕΚΟΥ ΔΑΝΑΗ-ΑΙΜΙΛΙΑ Ε2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 
163 ΜΠΙΛΙΑΣ ΘΑΡΡΕΝΟΣ Ε2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
164 ΜΠΟΕΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΤΕΟΝΤΟΡΟΒΑ Ε2 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΗΓΑΔΙΑ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
165 ΜΠΟΜΠΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ε2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΚΚΙΟΥ ΛΕΡΟΥ
166 ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Ε2 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
167 ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Ε 3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΡΟΔΟΥ
168 ΝΙΑΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΩ
169 ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
170 ΝΙΚΟΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ε2 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ
171 ΝΙΚΟΛΙΚΟΥ ΒΑΓΙΑ ΣΤ 7 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
172 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ
173 ΝΙΩΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤ 7 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
174 ΝΟΜΙΚΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑ ΚΩ
175 ΝΤΕΛΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ
176 ΝΤΕΤΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑ Ε2 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
177 ΝΤΟΥΛΕ ΑΛΕΣΙΑ Ε 14 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
178 ΞΥΛΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤ 14 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
179 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ Ε1 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
180 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΝΘΙΑ ΣΤ1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΩ
181 ΠΑΝΑ ΕΡΣΙΝΤΑ ΣΤ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ
182 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣΑΡΩΝ
183 ΠΑΝΙΕΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΣΤ1 8 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
184 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΦΙΛΟΘΕΗ Ε2 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΙΑΛΥΣΟΥ
185 ΠΑΠΑΓΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Ε3 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
186 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
187 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤ2 8 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
188 ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
189 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ-ΕΦΡΑΙΜ ΣΤ1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
190 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΣΤ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΛΑΡΙΟΥ ΚΩ
191 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΣ Ε2 17 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
192 ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ ΣΤ1 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
193 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ Ε2 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
194 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε2 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
195 ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΝΑ Ε2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
196 ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
197 ΠΑΠΑΤΣΙΜΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΑΝΩΝ
198 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΜΑΡΙΑ Ε2 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
199 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ Ε3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
200 ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε3 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
201 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΣΤ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΄ΠΕΛΗΤΩΝ ΠΟΛΙΤΕΙΑ΄
202 ΠΑΥΛΟΥΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ε 7 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
203 ΠΕΠΑ ΚΛΑΡΕΝΣ ΣΤ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣΑΡΩΝ
204 ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤ1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 
205 ΠΕΡΣΕΛΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε 6\Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΟΥ
206 ΠΙΖΑΝΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Ε 3\Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
207 ΠΙΠΟΣ ΣΤΕΡΓΟΣ ΣΤ1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
208 ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε3 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
209 ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ Ε2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
210 ΠΟΔΟΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ
211 ΠΟΥΓΟΥΝΙΑΣ ΔΡΟΣΟΣ Ε2 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ
212 ΠΡΕΠΕΛΙΤΣΑ ΣΙΛΒΙΑΝΑ ΣΤ1 11 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
213 ΠΥΡΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΣΤ2 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
214 ΡΑΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ε2 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
215 ΡΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ Ε1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 
216 ΡΟΔΙΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ Ε1 17 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
217 ΡΟΥΜΠΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤ 17 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
218 ΡΟΥΣΟΣ ΛΟΥΚΑΣ Ε 7 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
219 ΡΟΥΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΑΡΓΥΡΩ Ε1 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
220 ΣΑΒΒΕΝΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ Ε2 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
221 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΣΑΒΒΙΝΑ ΣΤ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
222 ΣΑΒΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ Ε2 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
223 ΣΑΛΑΜΑΣΤΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Ε2 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
224 ΣΑΛΑΜΟΥΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ε3 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
225 ΣΙΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ1 6 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ
226 ΣΚΕΜΠΕ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤ2 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ
227 ΣΚΟΠΕΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ  ΣΤ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
228 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΤ 2 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
229 ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ Ε3 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
230 ΣΤΕΛΛΑΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΤ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
231 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Ε 3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ ΡΟΔΟΥ
232 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Ε1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΓΟΥΡΟΥ
233 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΤ 14 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
234 ΣΤΟΓΙΑΝΟΦ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ ΣΤ1 11 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
235 ΣΥΦΩΝΙΟΥ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ Ε 11 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
236 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤ1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ 'ΠΟΤΙΔΑΙΟΝ'
237 ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ1 18 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
238 ΤΑΒΟΥΛΑ ΚΑΒΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ Ε 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ
239 ΤΑΜΠΑΚΙΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ ΣΤ2 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΙΑΛΥΣΟΥ
240 ΤΖΗΝ ΑΪΣΕ  Ε2 6 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ
241 ΤΖΩΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΣΤ3 15 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
242 ΤΟΝΤΑ ΜΑΡΙΑ Ε2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΄ΠΕΛΗΤΩΝ ΠΟΛΙΤΕΙΑ΄
243 ΤΟΥΣΣΑ ΕΒΙΤΑ ΣΤ 3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ ΡΟΔΟΥ
244 ΤΡΕΠΣΕΝΙΣΤΙ ΝΤΑΝΙΕΛ ΣΤ2 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
245 ΤΡΕΧΑ ΒΑΓΙΑΝΗ Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΑΝΩΝ
246 ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΘΕΜΕΛΙΝΑ Ε2 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
247 ΤΡΥΦΩΝ ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤ2 11 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
248 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ2 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
249 ΤΣΑΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΣΤ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΛΑΡΙΟΥ ΚΩ
250 ΤΣΕΛΕΜΕΓΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Ε3 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
251 ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε 11 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
252 ΤΣΙΓΚΟΥ ΞΕΝΙΑ ΣΤ2 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ-ΠΑΣΤΙΔΑΣ
253 ΤΣΙΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΣΙΛΙΑ Ε 11 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
254 ΤΣΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Ε 11 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
255 ΤΣΙΝΤΣΙΚΛΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤ2 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΓΟΥΡΟΥ
256 ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗ ΜΑΝΟΛΙΑ Ε2 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΙΑΛΥΣΟΥ
257 ΤΣΙΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Ε1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΛΑΡΙΟΥ ΚΩ
258 ΤΥΡΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Ε1 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
259 ΦΕΪΖΙΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤ1 12 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
260 ΦΟΡΤΟΤΗΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
261 ΦΡΑΖΗΣ ΦΡΑΖΗΣ ΣΤ2 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
262 ΦΥΛΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
263 ΦΩΤΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΛΟΣ Ε2 2 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
264 ΧΑΙΡΕΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
265 ΧΑΛΚΙΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΤ3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
266 ΧΑΛΚΙΑ ΔΩΡΑ ΣΤ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 
267 ΧΑΝΙ ΑΡΗΣ ΣΤ1 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΙΑΛΥΣΟΥ
268 ΧΑΡΑΛΑΜΠΗ ΛΙΝΤΑ ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ
269 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ Ε3 15 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
270 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Ε 3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ ΡΟΔΟΥ
271 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΡΙΝΑ ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
272 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
273 ΧΑΤΖΗΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ Ε2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΛΑΡΙΟΥ ΚΩ
274 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ ΣΤ2 12 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
275 ΧΑΤΖΗΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ε1 6 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ
276 ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΑΝΩΝ
277 ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ε2 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ-ΠΑΣΤΙΔΑΣ
278 ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ ΠΟΠΗ ΣΤ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΛΑΡΙΟΥ ΚΩ
279 ΧΑΤΖΟΠΛΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Ε1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
280 ΧΙΤΖΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ-ΚΑΛΥΨΩ ΣΤ3 15 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
281 ΧΟΤΖΑ ΡΕΙ Ε 11 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
282 ΧΟΧΛΑΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΔΟΥ
283 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
284 ΧΡΟΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ 'ΠΟΤΙΔΑΙΟΝ'
285 ΧΡΥΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ1 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

Η Διοικούσα Επιτροπή του παραρτήματος Δωδεκανήσου της ΕΜΕ συγχαίρει όλα τα παιδιά που συμμετείχαν και

διακρίθηκαν στο διαγωνισμό και τους εύχεται καλή πρόοδο. 

Η εκδήλωση βράβευσης των διακριθέντων μαθητών και μαθητριών του 13ου μαθητικού διαγωνισμού "Παιχνίδι και μαθηματικά" για το νομό Δωδεκανήσου θα πραγματοποιηθεί στις αρχές του επόμενου διδακτικού έτους (Σεπτέμβριος 2019). Η ακριβής ημερομηνία και ο τόπος διεξαγωγής θα ανακοινωθούν σε επόμενο δελτίο τύπου.
 

 

Επιτυχόντες του 79ου διαγωνισμού "ΘΑΛΗΣ" (10/11/2018) από το νομό Δωδεκανήσου

Λεπτομέρειες

Από την Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα του 79ου διαγωνισμού "ΘΑΛΗΣ" της 10/11/2018. Οι επιτυχόντες μαθητές και επιτυχούσες μαθήτριες από το νομό Δωδεκανήσου είναι :

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ "ΘΑΛΗΣ" 10/11/2018  ΝΟΜΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΤΑΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ SHU HAO YANG ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΒΥΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΛΗ ΜΑΡΣΑ ΠΟΡΤΑΪΤΙΣΣΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΝΕΙΟ ΠΑΤΜΟΥ            (1ο ΠΑΤΜΟΥ)
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΑΤΣΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΦΡΑΡΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΧΛΑΔΙΑΝΑΚΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ (ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ)
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΑΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΣΑΜΙΩΤΑΚΗ ΔΑΝΑΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΣΚΟΥΜΠΟΥΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΨΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ (ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ)
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΠΟΚΟΤΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΡΜΠΟΥΝΙΩΤΗ ΑΙΜΙΛΙΑΝΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΒΑΡΔΕΛΛΗ ΕΒΕΛΙΝΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΒΑΡΕΛΗ ΕΛΠΙΔΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΔΑΝΑ ΖΩΗ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΚΟΥΛΛΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΙΑΠΟΚΑΣ ΜΑΝΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΙΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ (ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ)
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΠΡΑΤΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΔΡΙΑΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ (ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ)
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΟΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΡΟΥΣΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΣΑΛΑ ΤΖΟΥΛΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΣΚΑΠΡΠΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΜΟΥ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΦΡΑΝΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΦΡΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΡΟΥ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΝΑΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΒΑΓΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΓΚΑΝΤΟΛΟΥΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΔΑΛΛΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΜΟΥ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΛΑΘΟΥΡΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΠΑΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΑΜΠΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΨΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ (ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ)
Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΙΧΑΛΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΣΚΟΥΜΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

Η Διοικούσα Επιτροπή του Παραρτήματος Δωδεκανήσου συγχαίρει όλα τα παιδιά για τη διάκρισή τους. Υπενθυμίζουμε ότι η επόμενη φάση, ο διαγωνισμός "ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ" θα διεξαχθεί στις 19/1/2019. Τα εξεταστικά κέντρα του νομού Δωδεκανήσου θα ανακοινωθούν τις προσεχείς ημέρες.

Αποτελέσματα 9ου τοπικού Μαθηματικού διαγωνισμού "ΕΥΔΗΜΟΣ"

Λεπτομέρειες

Tο Παράρτημα Δωδεκανήσου της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας ανακοινώνει, με αλφαβητική σειρά, τα ονόματα των επιτυχόντων μαθητών και μαθητριών της Α΄ Γυμνασίου στον 9ο τοπικό Μαθηματικό διαγωνισμό με την επωνυμία «ΕΥΔΗΜΟΣ». Οι 34 μαθητές και μαθήτριες που διακρίθηκαν  έχουν δικαίωμα συμμετοχής στην επόμενη φάση, που είναι ο διαγωνισμός με την επωνυμία «ΙΠΠΑΡΧΟΣ». Ο διαγωνισμός «ΙΠΠΑΡΧΟΣ» θα πραγματοποιηθεί στις 19 Ιανουαρίου 2019, παράλληλα με τον Πανελλήνιο διαγωνισμό «ΕΥΚΛΕΙΔΗ», ο οποίος διοργανώνεται από την Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία. Τα εξεταστικά κέντρα των δύο διαγωνισμών θα ορισθούν και θα ανακοινωθούν τις προσεχείς ημέρες. 

Η Διοικούσα Επιτροπή και τα μέλη του Παραρτήματος συγχαίρουν τους μαθητές και τους εύχονται καλή συνέχεια στον επόμενο διαγωνισμό.

Τα ονόματα των επιτυχόντων του διαγωνισμού «ΕΥΔΗΜΟΣ» με αλφαβητική σειρά δίνονται στον παρακάτω πίνακα.

 

 

 

        ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 9ου ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ "ΕΥΔΗΜΟΣ" 10/11/2018                                                                

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ
1 Βιγγοπούλου Αναστασία 6ο Γυμνάσιο Ρόδου
2 Βυζεντίνη Άννα 7ο Γυμνάσιο Ρόδου
3 Γαμπιεράκη Μαρία Γυμνάσιο Πάτμου
4 Γαρυφάλλης Αθανάσιος Κολλέγιο Ρόδου
5 Γρηγοριάδη Βασιλεία 1ο Γυμνάσιο Κω
6 Γρίβας Μιχάλης 1ο Γυμνάσιο Ρόδου
7 Θεουλάκης  Μανώλης 1ο Γυμνάσιο Ρόδου
8 Καλικαντζάρου Ελένη 6ο Γυμνάσιο Ρόδου
9 Καπετανίδη Ελένη 4ο Γυμνάσιο Ρόδου
10 Κάτρης  Άγγελος 2ο Γυμνάσιο Καλύμνου
11 Κεφαλάς Χρήστος 3ο Γυμνάσιο Ρόδου
12 Κιάκκας Νίκος 1ο Γυμνάσιο Κρεμαστής
13 Κουκιά  Σμαράγδα Γυμνάσιο Κρεμαστής
14 Κούκια  Λάουρα 3ο Γυμνάσιο Ρόδου
15 Κυπραίου Εύα 1ο Γυμνάσιο Ρόδου
16 Μανιός  Κομνηνός 6ο Γυμνάσιο Ρόδου
17 Μιχαήλ Σοφία 1ο Γυμνάσιο Ρόδου
18 Μιχάλαρος  Αντώνης 3ο Γυμνάσιο Ρόδου
19 Μπουτσιούκης Νίκος Ροδίων Παιδεία
20 Νευράς Παντελής Γυμνάσιο Πάτμου
21 Νικολάκης Βασίλειος 2ο Γυμνάσιο Καλύμνου
22 Νικολής  Πρόδρομος Κολλέγιο Ρόδου
23 Παπαντωνίου Σωτήρης 3ο Γυμνάσιο Ρόδου
24 Παροικάκης Εφραίμ - Εμμανουήλ 1ο Γυμνάσιο Ρόδου
25 Περής Μανώλης 1ο Γυμνάσιο Κω
26 Πέρου Δέσποινα - Μιχαέλα 1ο Γυμνάσιο Αφάντου
27 Πιτσικάκη Ελευθερία 1ο Γυμνάσιο Λέρου
28 Ράμμος  Ηλίας 1ο Γυμνάσιο Ρόδου
29 Σαλιάρης Νίκος 4ο Γυμνάσιο Ρόδου
30 Σεϊμένη Ιωάννα 1ο Γυμνάσιο Ρόδου
31 Σεϊμένης Θεοχάρης 1ο Γυμνάσιο Ρόδου
32 Συμιακός Σταύρος 1ο Γυμνάσιο Αφάντου
33 Τασσόπουλος Λεωνίδας 1ο Γυμνάσιο Κω
34 Χούλης Ανάργυρος 1ο Γυμνάσιο Κω

Πρόσκληση εθελοντών - 22η Βαλκανική Μαθηματική Ολυμπιάδα Νέων

Λεπτομέρειες

22nd Junior Balkan Mathematical Olympiad

 

Το έτος 2018 έχει ανακηρυχθεί ως έτος Μαθηματικής Παιδείας, λόγω και της συμπλήρωσης 100 χρόνων από την ίδρυση της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας (Ε.Μ.Ε.). Μία από τις κορυφαίες εκδηλώσεις που θα πραγματοποιηθούν στη διάρκεια των επετειακών εκδηλώσεων το 2018 από την Ε.Μ.Ε. είναι η διοργάνωση της 22ης Βαλκανικής Μαθηματικής Ολυμπιάδας Νέων, την οποία η Ε.Μ.Ε. ανέθεσε στο Παράρτημα Δωδεκανήσου.

Η 22η Βαλκανική Μαθηματική Ολυμπιάδα Νέων θα διεξαχθεί στη Ρόδο από τις 19 Ιουνίου 2018 έως τις 24 Ιουνίου 2018. Συμμετέχουν συνολικά 18 χώρες, 11 από τη Βαλκανική χερσόνησο και 7 επισκέπτριες χώρες, από την Ευρώπη αλλά και τις υπόλοιπες ηπείρους. Το πλήθος των ατόμων που θα φιλοξενηθούν στη Ρόδο (διαγωνιζόμενοι/νες, αρχηγοί αποστολών, βαθμολογητές, παρατηρητές) εκτιμάται σε 150 με 200. Οι διαγωνισμοί αυτοί είναι υψηλού επιστημονικού κύρους και αποτελούν αγωνιστικό προθάλαμο των Παγκόσμιων Μαθηματικών Ολυμπιάδων (IMO) για τις Βαλκανικές χώρες και κριτήριο επιλογής διαγωνιζομένων, για αρκετές χώρες εκτός της Βαλκανικής χερσονήσου.

Το επίπεδο των διαγωνιζόμενων είναι υψηλότατο. Είναι οι μαθητές και οι μαθήτριες που πρωτεύουν στα Μαθηματικά και, γενικά, στις θετικές επιστήμες στη χώρα τους. Από την εμπειρία μας γνωρίζουμε ότι αυτοί οι μαθητές και οι μαθήτριες αποτελούν τους μελλοντικούς περιζήτητους φοιτητές και φοιτήτριες των μεγαλύτερων πανεπιστη-μίων στον κόσμο. Είναι τα άτομα που εξελίσσονται στους επιφανείς επιστήμονες, οι οποίοι/ες ηγούνται στον τομέα τους και στελεχώνουν τα καλύτερα πανεπιστήμια και τις μεγαλύτερες εταιρείες παγκοσμίως. Τα παιδιά αυτά αποτελούν ένα παγκόσμιο επιστημονικό κεφάλαιο για την ανθρώπινη κοινωνία.

Η επιτυχής υλοποίηση αυτού του διαγωνισμού θα στηριχθεί, σε μεγάλο βαθμό, και στην υποστήριξη της Οργανωτικής Επιτροπής από εθελοντές. Οι ανάγκες που πρέπει να καλυφθούν σχετίζονται με την υποδοχή των αποστολών, τη διευκόλυνση των μελών κατά τη διαμονή τους στο νησί (guides), την επιτήρηση του διαγωνισμού, την οργάνωση των τελετών έναρξης και λήξης, την υποστήριξη της ηλεκτρονικής προβολής της διοργάνωσης καθώς και της επικοινωνίας μεταξύ των συμμετεχόντων κ.α. Κάθε ενδιαφερόμενος/νη για εθελοντική υποστήριξη της διοργάνωσης της 22ης Βαλκανικής Μαθηματικής Ολυμπιάδας Νέων πρέπει να συμπληρώσει την παρακάτω ηλεκτρονική φόρμα:

http://bit.ly/22JBMO

Σε κάθε εθελοντή/ντρια θα δοθεί επίσημη βεβαίωση συμμετοχής στην οργάνωση της Ολυμπιάδας από την Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία.

Είμαστε στη διάθεση σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση και πληροφορία.

                                                                                ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Αποτελέσματα 8ου τοπικού Μαθηματικού διαγωνισμού "ΕΥΔΗΜΟΣ"

Λεπτομέρειες

Tο Παράρτημα Δωδεκανήσου της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας, ανακοινώνει τα ονόματα των επιτυχόντων μαθητών της Α΄ Γυμνασίου στον 8ο τοπικό Μαθηματικό διαγωνισμό με την επωνυμία «ΕΥΔΗΜΟΣ». Συνολικά 46 μαθητές διακρίθηκαν και έχουν δικαίωμα συμμετοχής στην επόμενη φάση, που είναι ο διαγωνισμός με την επωνυμία «ΙΠΠΑΡΧΟΣ». Ο διαγωνισμός «ΙΠΠΑΡΧΟΣ» θα πραγματοποιηθεί στις 20 Ιανουαρίου 2018, παράλληλα με τον Πανελλήνιο διαγωνισμό «ΕΥΚΛΕΙΔΗ» ο οποίος  διοργανώνεται από την Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία. Τα εξεταστικά κέντρα των δύο διαγωνισμών θα ορισθούν και θα ανακοινωθούν τις προσεχείς ημέρες. 

Η Διοικούσα Επιτροπή και τα μέλη του Παραρτήματος συγχαίρουν τους μαθητές και τους εύχονται καλή συνέχεια στον επόμενο διαγωνισμό.

Τα ονόματα των επιτυχόντων του διαγωνισμού «ΕΥΔΗΜΟΣ» με αλφαβητική σειρά δίνονται στον παρακάτω πίνακα.

8os Eydimos

 

 

Υποβολή συμμετοχής στους Διαγωνισμούς "Θαλής" και "Εύδημος" σχολικού έτους 2017-18

Λεπτομέρειες

Η Διοικούσα Επιτροπή του παραρτήματος Δωδεκανήσου της Ε.Μ.Ε. ενημερώνει τους ενδιαφερόμενους ότι η δήλωση συμμετοχής στον 78ο διαγωνισμό "Θαλής" και τον 8o διαγωνισμό "Εύδημος" για τα εξεταστικά κέντρα του νομού Δωδεκανήσου θα γίνει ηλεκτρονικά έως 10 Νοεμβρίου 2017 στο σύνδεσμο:

https://goo.gl/P8cugo

Υπενθυμίζουμε ότι στον τοπικό διαγωνισμό "Εύδημος" συμμετέχουν μαθητές της Α΄τάξης Γυμνασίου, με θέματα που καθορίζονται με ευθύνη του παραρτήματος Δωδεκανήσου της Ε.Μ.Ε.

Για τη Διοικούσα Επιτροπή

Αποτελέσματα 11ου Διαγωνισμού "Παιχνίδι και Μαθηματικά"

Λεπτομέρειες

ΟΝΟΜΑ ΜΑΘΗΤΗ ΤΜΗΜΑ        ΣΧΟΛΕΙΟ
CHEN JIA IONJ ΣΤ2 Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ Ε  ΑΡΓΟΥΣ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΛΑΒΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ1  ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΑΛΕΞΙΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΤ2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤ  ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΑΛΦΙ ΑΛΛΑ ΣΤ1  ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΑΜΠΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ε2 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΤ 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ 7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΣΤ1 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΡΦΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΤ2 6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΒΑΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε1  ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΒΑΡΔΕΛΛΗΣ ΠΑΡΗΣ Ε1 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΑΝΙΗΛ Ε1 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ Ε1  ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΒΕΪΣΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΤ1 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΒΟΛΑΚΑΣ ΧΑΛΗΛ ΣΤ1 4ου ΚΩ
ΒΟΥΛΚΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Ε2 6ου ΚΩ
ΒΥΖΕΝΤΙΝΗ ΑΝΝΑ Ε2 18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΒΥΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤ1 18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΑΡΥΦΑΛΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΓΕΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤ  ΜΑΣΑΡΩΝ
ΓΕΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΤ  ΜΑΣΑΡΩΝ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ1 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ Ε 1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΤ 7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ 2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΓΙΑΝΝΟΥΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤ1 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΚΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΓΚΙΖΕΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ Ε2 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΚΙΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ  ΜΑΣΑΡΩΝ
ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤ 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΚΟΥΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ε1 5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΛΥΝΑΤΣΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Ε1 1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΓΟΥΓΑΛΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΤ3  ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ Ε1 7ου ΚΩ
ΓΡΙΒΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Ε1 3ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΓΡΥΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤ2  ΛΑΚΚΙΟΥ
ΔΙΑΚΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΑΡΙΑ Ε1  ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ  ΜΑΣΑΡΩΝ
ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΤ1 6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ Ε2 6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΔΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε1 2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΔΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΣΤ 2ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΣΟΥΖΑΝΑ ΣΤ2  ΠΥΛΙ ΚΩ
ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗ ΕΛΕΝΗ-ΤΖΕΪΝ ΣΤ2  ΚΕΦΑΛΟΥ
ΔΡΑΠΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ Ε2  ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
ΔΡΟΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ1  ΚΕΦΑΛΟΥ
ΔΡΟΣΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑ Ε2  ΠΥΛΙ ΚΩ
ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤ  ΚΑΜΠΟΥ ΠΑΤΜΟΥ
ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ  ΧΩΡΑΣ ΠΑΤΜΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΑΠΛΙΩΤΗ Ε  ΑΡΓΟΥΣ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ1 6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΖΑΛΑΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ 17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΖΑΜΑΓΙΑ ΑΝΝΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ Ε1  ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
ΖΑΝΝΕΤΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ ΣΤ  ΜΑΣΑΡΩΝ
ΖΙΑΚΗ ΔΙΚΑΙΑ ΜΑΡΙΑ Ε1 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΖΥΓΟΜΗΤΡΟΥ ΟΛΓΑ ΣΤ  ΚΑΣΟΥ
ΖΩΓΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ε1 4ου ΚΩ
ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε1  ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε2  ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ε 17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤ  ΜΑΝΔΡΑΚΙΟΥ
ΘΕΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛΑΓΓΕΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΘΥΡΙΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΣΤ1  ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΙΝΤΡΙΖΑΙ ΕΡΙΣΙΕΛΝΤ ΣΤ1  ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ε 7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΖΟΥΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΣΤ2 1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΚΑΖΙΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΥΘΥΜΙΑ Ε  ΜΑΝΔΡΑΚΙΟΥ
ΚΑΛΙΟΝΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤ 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤ  ΦΑΝΩΝ
ΚΑΛΟΤΙΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤ2  ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΚΑΛΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤ  ΜΑΣΑΡΩΝ
ΚΑΜΑΡΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤ1  ΠΥΛΙ ΚΩ
ΚΑΜΠΟΣΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ε  ΚΑΜΠΟΥ ΠΑΤΜΟΥ
ΚΑΝΑΤΣΗ ΑΝΤΖΕΛΑ ΣΤ1 5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΝΙΩΤΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΤ  ΜΑΣΑΡΩΝ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Ε2 1ου ΣΓΟΥΡΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε  ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ
ΚΑΡΑΜΗΤΣΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ Ε1 5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ1 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΜΥΡΣΙΝΗ ΣΤ 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΡΑΤΖΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤ1 1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΑΡΔΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤ2 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΣΑΒΒΑΣ Ε2 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΑΡΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε  ΑΓΑΘΟΝΗΣΙΟΥ
ΚΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ2  ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ Ε1 5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΤΕΡΙΝΑ- ΚΥΡΑ ΓΙΑΝΝΙΚΟΥΡΗ Ε  ΑΡΓΟΥΣ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΑΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ε1 1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΑΤΣΙΛΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Ε1 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤ  ΣΟΡΩΝΗΣ
ΚΕΛΟΓΛΟΥ-ΚΕΦΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΤ1  ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΚΕΝΕΝΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε1 1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΕΦΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε 1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ Ε3  ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΚΙΑΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε2 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΙΑΟΥΡΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ε1 18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΛΑΔΗ ΜΙΝΑ ΣΤ  ΜΑΣΑΡΩΝ
ΚΟΖΟΚΑΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΜΙΧΑΪ ΣΤ 6ου ΚΩ
ΚΟΝΔΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΣΤ1 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΟΝΟΜΗ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤ1 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΣΤ1  ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ
ΚΟΡΚΙΔΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ Ε2 3ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΣΤ  ΑΓΑΘΟΝΗΣΙΟΥ
ΚΟΥΔΟΥΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ε2 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΟΥΚΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΤ1 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΟΥΚΙΑ ΛΑΟΥΡΑ Ε2 5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε1  ΛΑΚΚΙΟΥ
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤ2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ Ε 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ε2 15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΥΜΠΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Ε1 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε 1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΚΩΣΤΑΛΙΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ Ε  ΦΑΝΩΝ
ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Ε  ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤ1 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΛΙΑΠΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΣΤ2  ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΛΟΥΚΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ Ε3 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΛΟΥΝΤΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε  ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΛΥΡΙΣΤΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤ2  ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΜΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε2 1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΤ1 6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΑΛΛΙΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΤ1 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΜΑΝΙΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ Ε 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΝΤΖΑΡΑΠΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΚΟΚΩΝΑ ΣΤ1  ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ Ε1 2ου ΚΩ
ΜΑΥΡΟΛΕΩΝ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΤ2 7ου ΚΩ
ΜΑΧΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤ2 15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΕΪΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΤ1 1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΕΝΕΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤ2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΜΗΛΙΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΣΤ  ΜΑΣΑΡΩΝ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ Ε 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΜΙΧΕΛΛΑΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΣΤ  ΣΟΡΩΝΗΣ
ΜΟΥΔΑΤΣΟΥ ΑΥΓΗ ΣΤ  ΜΑΣΑΡΩΝ
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε2 7ου ΚΩ
ΜΟΥΣΑΚΙΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ  ΜΑΣΑΡΩΝ
ΜΟΥΣΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤ2 1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΠΑΚΑΒΕΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ε2 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΠΑΛΛΑ ΑΓΓΕΛΟ Ε2 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΠΑΜΠΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε1 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΠΙΛΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ ΣΤ1  ΚΕΦΑΛΟΥ
ΜΠΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΝΑΖΟΣ ΣΩΖΩΝ ΣΤ  ΚΑΜΠΟΥ ΠΑΤΜΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ Ε1 2ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΝΙΚΟΛΗ ΣΑΒΒΙΝΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΤ 2ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΝΙΚΟΛΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Ε Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΝΙΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΣΚΙΑΔΕΝΗ Ε1 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΝΟΜΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ1  ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΝΤΑΛΛΑΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ Ε2  ΛΑΚΚΙΟΥ
ΝΤΕΝΤΑ ΝΙΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ε2  ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΝΤΟΣΤΙ ΠΑΟΛΑ Ε1  ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΝΤΟΥΝΙΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ Ε1 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΝΥΣΤΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ1 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε 2ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε  ΑΡΚΑΣΑΣ
ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤ1  ΚΕΦΑΛΟΥ
ΠΑΝΑ ΕΡΒΙΣΑ ΣΤ 2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ2 2ου ΚΩ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ 7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΝΑΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤ1  ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΠΑΝΗΓΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤ2 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΚΑΛΙΔΩΝΗΣ ΣΤ  ΑΡΓΟΥΣ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ1  ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤ2 1ου ΣΓΟΥΡΟΥ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤ2 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ  ΚΑΣΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤ2  ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Ε2  ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΠΑΠΑΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤ2 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ Ε1 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΛΩΡΑ ΣΤ2 5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΠΑΠΗ ΕΛΕΝΗ ΚΥΠΡΙΑΝΗ Ε 2ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΠΑΠΟΥΡΔΑΝΟΣ ΙΑΣΩΝ Ε Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΠΑΡΣΩΤΑΚΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΣΤ2 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΠΑΤΟΥΔΗ ΧΑΡΟΥΛΑ Ε  ΜΑΣΑΡΩΝ
ΠΑΤΤΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Ε3 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΣΤ  ΣΟΡΩΝΗΣ
ΠΑΥΛΙΔΗ ΕΥΗ Ε 1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΧΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤ2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΠΕΡΝΕΖΑ ΝΙΚΟΛΙΝ Ε2 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΠΕΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ε1 1ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΠΕΡΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε  ΚΕΦΑΛΟΥ
ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΣΤ 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΙΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤ3 15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΙΤΣΙΚΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Ε1  ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ
ΠΙΤΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤ2 15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΙΤΤΑΡΑ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΣΤ3  ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΠΛΑΤΑΝΙΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤ1 7ου ΚΩ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ2 18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ1 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Ε1 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤ1 Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΠΟΥΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤ1 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΡΑΓΙΕΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤ1  ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΡΑΜΟΣ ΗΛΙΑΣ Ε 1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΡΑΝΤΕΒΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΣΤ2 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ1  ΛΑΚΚΙΟΥ
ΡΟΥΣΣΟΥ ΑΝΝΑ ΣΤ2  ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ
ΡΟΥΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΥΔΝΑ ΣΤ Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ε2 1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤ2  ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΣΑΚΕΛΛΙΑΔΗΣ ΦΩΚΑΣ ΣΤ2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΣΑΛΟΝΙΚΙΔΗ ΜΙΧΑΕΛΑ Ε1 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΣΑΡΚΙΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ε2  ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
ΣΒΕΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ Ε1  ΠΥΛΙ ΚΩ
ΣΕΪΜΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ Ε 14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΕΪΜΕΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Ε 14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΕΛΙΜΑΙ ΝΤΟΝΕ ΜΑΡΙΑ ΣΤ  ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ
ΣΙΑΚΑΜΠΕΝΗ ΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤ2 2ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΣΚΑΛΕΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΣΤ2  ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΣΚΕΜΠΙ ΣΑΜΠΙΝΑ ΣΤ2  ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
ΣΚΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΤ1 5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΜΑΛΙΟΥ ΝΙΚΗ Ε1 6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤ  ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΣΜΙΘ ΚΑΓΙΑ ΣΤ2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΣΟΥΛΜΙΝΑ ΜΠΡΙΣΕΛΝΤΑ Ε 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤ2 13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΑΣΠΑΣΙΑ ΣΤ2 3ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤ  ΜΑΣΑΡΩΝ
ΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤ1  ΚΕΦΑΛΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΣΤ2 Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤ2  ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ε3 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ  ΣΟΡΩΝΗΣ
ΣΤΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ2 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΦΟΙΒΗ Ε2  ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ
ΣΤΕΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ1 13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤ 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ Ε2 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΣΤΡΑΒΕΛΗ ΣΥΛΙΑ ΣΤ2  ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ
ΣΥΜΙΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ε1 1ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε2  ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΤΑΛΛΑΡΟΣ ΗΛΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε1  ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΤΑΝΤΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤ 2ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε  ΚΑΣΟΥ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤ1 1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΤΖΑΡΤΖΑΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ε 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΖΟΥΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤ  ΣΟΡΩΝΗΣ
ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤ2 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΤΟΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΑΒΒΙΝΑ Ε2 1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΤΡΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ Ε2  ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤ 14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ2 1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΤΡΙΝΓΚΑ ΕΛΕΑΝΝΑ ΣΤ 14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΣΤ 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ Ε1 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ Ε2 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΣΑΛΛΑΪ ΕΜΙ ΣΤ  ΑΡΚΑΣΑΣ
ΤΣΑΜΠΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε3 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΣΤ2 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΣΕΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ε1 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΤΣΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ε2 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΤΣΙΜΠΙΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤ1 1ου ΣΓΟΥΡΟΥ
ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ Ε2 2ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΤΣΙΤΣΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Ε1  ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Ε1 1ου ΣΓΟΥΡΟΥ
ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε  ΧΩΡΑΣ ΠΑΤΜΟΥ
ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε 2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ ΣΤ1 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΦΕΙΖΙΔΗ ΔΩΡΟΘΕΑ ΣΤ2 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΦΕΪΜΟ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΣΤ2 4ου ΚΩ
ΦΛΩΡΟΣ ΘΩΜΑΣ ΣΤ 17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤ2 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΧΑΪΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Ε2 4ου ΚΩ
ΧΑΝΚΟ  ΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΤ 2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΧΑΣΚΑΣΑ ΚΛΑΡΑ Ε2  ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤ2 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤ1 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΤΖΗΚΑΡΑ ΓΚΙΟΥΛΣΕΝ Ε1 6ου ΚΩ
ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΤΖΗΜΠΥΡΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΑΡΙΑ Ε2 2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΗΤΑ ΜΙΧΑΕΛΑ-ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΣΤ 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ε1 18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΤΖΗΠΑΠΑ ΕΥΓΕΝΙΑ Ε2 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΤΖΗΣΜΑΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΗΣ Ε2  ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤ3 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤ2  ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΤ  ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ3 2ου ΚΩ

Η Διοικούσα Επιτροπή του παραρτήματος Δωδεκανήσου της ΕΜΕ συγχαίρει όλα τα παιδιά που συμμετείχαν και διακρίθηκαν στο διαγωνισμό και τους εύχεται καλή πρόοδο. Πληροφορίες για την απονομή των επαίνων θα ανακοινωθούν τις προσεχείς ημέρες.  

Εξεταστικά Κέντρα διαγωνισμών "ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ" και "ΙΠΠΑΡΧΟΣ" στο νομό Δωδεκανήσου

Λεπτομέρειες

Από την Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δωδεκανήσου ανακοινώθηκαν τα εξεταστικα κέντρα στο νομό Δωδεκανήσου στα οποία θα πραγματοποιηθεί  ο 77ος Πανελλήνιος Μαθητικός διαγωνισμός "ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ" καθώς και η δεύτερη φάση του τοπικού διαγωνισμού για την Α΄Γυμνασίου με την επωνυμία "Ιππαρχος",  το Σάββατο 28 Ιανουαρίου 2017.

 

Α/Α ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΞ. ΚΕΝΤΡΟΥ EMAIL ΠΡΟΕΔΡΟΥ
1 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2241029653 ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
2 2ο ΓΥΜΝ. ΚΩ 2242026525 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΥΡΩΝ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
3 2ο ΓΕΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2243022625 ΑΝΑΒΑΛΟΓΛΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
6 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ 2247022555 ΔΙΑΜΑΝΤΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
7 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΣΥΡΟΥ 2242031220 ΣΜΑΡΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
9 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΜΟΥ 2247031315 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
11 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ 2245041870 ΔΕΓΑΪΤΑ ΑΝΤΩΝΙΑ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Δικαίωμα συμμετοχής στους παραπάνω διαγωνισμούς έχουν οι μαθητές όλων των τάξεων που διακρίθηκαν στους μαθηματικούς διαγωνισμούς "ΘΑΛΗΣ" και "ΕΥΔΗΜΟΣ" οι οποίοι  πραγματοποιήθηκαν στις 12 Νοεμβρίου 2016.

 

 

Αποτελέσματα 77ου Διαγωνισμού "ΘΑΛΗΣ" 2016-2017

Λεπτομέρειες

Η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία ανακοίνωσε τα ονόματα των επιτυχόντων του 77ου Πανελληνίου Μαθητικού Διαγωνισμού που πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 12 Νοεμβρίου 2016.

Η Διοικούσα Επιτροπή του Παραρτήματος Δωδεκανήσου συγχαίρει τους μαθητές και τις μαθήτριες του νομού μας που διακρίθηκαν σε αυτόν τον διαγωνισμό και τους εύχεται καλή συνέχεια και επιτυχία στην επόμενη φάση.

Υπενθυμίζουμε ότι η επόμενη φάση του διαγωνισμού «ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ» θα γίνει το Σάββατο 28 Ιανουαρίου 2017 στις 09.00-12.00 πμ., στον οποίο θα συμμετέχουν μόνο οι επιτυχόντες του διαγωνισμού.

Αναλυτικά τα ονόματα των επιτυχόντων αλφαβητικά ανά τάξη είναι:

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

Β΄  ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΛΕΝΗ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΑΠΟΚΟΤΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ

ΒΑΡΔΕΛΛΗ

ΕΒΕΛΙΝΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΒΑΡΕΛΗ

ΕΛΠΙΔΑ

5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ

ΕΓΓΛΕΖΟΥ

ΚΑΡΟΛΙΝΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΙΕΡΟΜΑΧΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ

ΚΑΣΛΗΟΓΛΟΥ

ΣΕΡΧΑΝ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΣΑΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΜΠΡΑΤΙΤΣΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ

ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΠΕΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ

ΠΕΡΣΕΛΗ

ΠΟΠΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ

ΣΑΛΑ

ΤΖΟΥΛΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ

ΣΚΟΥΜΙΟΥ

ΑΡΓΥΡΩ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΦΡΑΡΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΦΩΤΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΘΟΛΙΚΗ

7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ

ΘΕΟΛΟΓΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ

Γ΄  ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΑΝΑΝΙΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΥ

ΦΑΙΔΡΑ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΒΡΕΤΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ

ΓΛΥΝΟΥ

ΣΕΒΑΣΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΕΛΛΗΝΑΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ

ΚΟΛΙΓΚΙΩΝΗ

ΑΘΗΝΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΝΕΙΟ ΠΑΤΜΟΥ (1ο ΠΑΤΜΟΥ)

ΚΟΥΤΛΑΚΗ

ΑΝΝΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ

ΚΩΣΤΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΓΚΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΡΑΓΚΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩΣ

ΜΠΑΤΗ

ΠΟΘΗΤΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΤΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΠΕΤΑΛΑ

ΕΙΡΗΝΗ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΣΠΑΧΙΑ

ΡΑΦΑΕΛ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΤΣΑΓΚΑΡΗ

ΚΑΛΟΤΙΝΑ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΦΟΥΤΟΥΛΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΥΡΑ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΨΑΡΑΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

Α΄  ΛΥΚΕΙΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΓΛΥΚΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΔΟΝΤΑΣ

ΣΑΒΒΑΣ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΛΛΙΑΣ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΑΤΘΑΙΟΥ

ΑΛΕΞΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΜΟΥ

ΜΙΧΑΛΑΡΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΠΑΤΕΛΛΗ

ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΠΟΛΙΤΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΣΚΟΥΜΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΣΚΟΥΡΜΑΛΛΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ

ΣΤΑΥΡΙΝΟΥΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ

Β΄  ΛΥΚΕΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΑΚΗ

ΑΓΝΗ

3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΡΑΒΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΜΑΤΘΑΙΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΜΟΥ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ

ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕ

2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΣΠΑΝΟΥ

ΔΙΟΓΕΝΗΣ

2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ

ΑΝΤΑΜ ΤΖΕΙΜΣ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΤΣΙΝΝΑΣ

ΝΙΚΗΤΑΣ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

Γ΄  ΛΥΚΕΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΩΣΤΑΣ

ΣΑΒΒΑΣ

3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΧΛΑΠΑΝΗΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ

2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ

 

Για τη Διοικούσα Επιτροπή.

 

Κάντε κλικ εδώ για να κατεβάσετε το δελτίο τύπου.

Θέματα και λύσεις μαθηματικών διαγωνισμών "ΘΑΛΗΣ" και "ΕΥΔΗΜΟΣ"

Λεπτομέρειες

Πραγματοποιήθηκε με επιτυχία σήμερα, Σάββατο 12 Νοεμβρίου 2016 ο 77ος πανελλήνιος  μαθηματικός διαγωνισμός "Θαλής" καθώς και ο 7ος τοπικός διαγωνισμός "Εύδημος" για τους μαθητές της Α΄ Γυμνασίου. 

Στους παρακάτω συνδέσμους μπορείτε να βρείτε:

Τα θέματα και ενδεικτικές λύσεις του 77ου διαγωνισμού "Ο ΘΑΛΗΣ"

Τα θέματα και ενδεικτικές λύσεις του 7ου τοπικού διαγωνισμού "ΕΥΔΗΜΟΣ"

Αποτελέσματα 10ου Διαγωνισμού "Παιχνίδι και Μαθηματικά"

Λεπτομέρειες

Η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία ανακοίνωσε τα αποτελέσματα του 10ου μαθητικού διαγωνισμού "Παιχνίδι και μαθηματικά" για τον νομό Δωδεκανήσου. Αναλυτικά, οι μαθητές και οι μαθήτριες που διακρίθηκαν είναι: 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΑΓΓΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤ2 15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΔΑΜΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ Ε1 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Ε Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε2 1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΛΑΒΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ ΣΤ1 4ου ΚΩ
ΑΛΑΦΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ2 2ου ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΛΕΞΙΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Ε2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΛΛΑ ΑΛΦΙ Ε1 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΑΜΕΝΤΑ ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΤ2 2ου ΚΩ
ΑΝΑΣΤΑΣΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Ε1 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε 7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΣΤ 17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΣΤ1 Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ2 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΝΤΩΝΟΥΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ Ε2 ΚΕΦΑΛΟΥ
ΑΞΑΡΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε2 13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΡΑΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΤ 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ 3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ Ε2 6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΣΣΙΜΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤ 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ε1 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΑΤΤΑΛΙΩΤΗ ΘΑΛΕΙΑ ΣΤ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ Ε1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε1 2ου ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΒΑΚΟ ΛΕΦΤΕΡ Ε2 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΒΑΚΟΝΔΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ1 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΜΑΣΑΡΩΝ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤ 1ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΒΕΝΕΤΟΚΛΗ ΜΑΡΙΑ Ε 1ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΒΙΛΟΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤ 1ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ Ε1 2ου ΚΩ
ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΤ1 ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΒΥΖΕΝΤΙΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤ 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ Ε1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΓΑΡΥΦΑΛΛΗ ΒΑΛΙΑ ΣΤ1 Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε1 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΤ 1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΑΡΒΑΡΑ Ε 7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ. Ε ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΑΛΕΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤ 5ου ΚΩ
ΓΕΩΡΓΙΤΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ Ε1 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΓΙΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΣΕΛΙΝ ΣΤ1 6ου ΚΩ
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Ε1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε 2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤ1 1ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤ2 ΚΕΦΑΛΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε1 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΙΩΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε1 1ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΓΚΑΝΤΟΛΟΥΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ε2 4ου ΚΩ
ΓΚΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΓΚΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΜΑΣΑΡΩΝ
ΓΚΟΥΓΚΟΥΝΤΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Ε1 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤ1 6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΓΡΥΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ε ΣΚΑΛΑΣ ΠΑΤΜΟΥ
ΔΗΜΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ2 2ου ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΣΤ 2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΤ1 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΔΙΑΚΟΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤ 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΔΙΑΚΟΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε2 5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΔΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑ Ε 2ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΔΙΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΤ 2ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΤ 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΜΑΣΑΡΩΝ
ΔΡΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ε ΑΛΙΝΤΩΝ
ΕΛΕΖΑΪ ΕΜΙΛΙΑΝΟ Ε2 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΕΛΕΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ2 ΛΑΚΚΙΟΥ
ΕΞΑΡΧΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ Ε1 ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ Ε 5ου ΚΩ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε ΦΑΝΩΝ
ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε1 6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΖΕΡΒΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Ε3 2ου ΚΩ
ΖΙΜΠΟΥΛΗ ΗΛΙΑΝΑ Ε2 3ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΖΟΥΡΠΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Ε1 2ου ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΖΩΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤ 2ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΜΑΜΜΑΣ ΣΤ1 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΖΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ Ε2 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ Ε 2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΘΥΡΙΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ Ε1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΙΕΡΟΜΟΝΑΧΟΥ ΗΡΩΔΙΑ ΣΤ ΚΑΣΟΥ
ΙΝΤΡΙΖΑΙ ΕΡΙΣΙΕΛΝΤ Ε1 ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΚΑΚΟΥΛΗ ΣΥΜΕΛΑ Ε2 3ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΚΑΛΑΕΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε 17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΛΑΦΑΤΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤ ΚΑΣΟΥ
ΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΠΟΡΤΑΪΤΙΣΣΑ Ε ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ
ΚΑΛΗ ΜΙΚΕΛΑ ΣΤ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ
ΚΑΛΙΔΩΝΗΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΣΤ ΑΡΓΟΥΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΑΛΙΟΝΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε1 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΛΟΜΟΙΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤ2 6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΑΛΟΤΙΝΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε2 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε1 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΔΣΠΟΙΝΑ ΣΤ2 1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΑΝΑΒΑΚΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ2 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΚΑΝΑΡΗ ΗΛΙΑΝΑ ΣΤ ΕΜΠΩΝΑ
ΚΑΝΤΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Ε 1ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε2 ΠΥΛΙΟΥ
ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΤ2 7ου ΚΩ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤ1 2ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤ2 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΚΑΡΑΣΑΛΙ ΑΝΤΕΛΑ Ε2 ΛΑΡΔΟΥ
ΚΑΡΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΣΤ ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΜΑΣΑΡΩΝ
ΚΑΡΠΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ Ε1 ΠΥΛΙΟΥ
ΚΑΣΔΟΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ε1 ΛΑΡΔΟΥ
ΚΑΣΙΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΚΑΤΑΒΑΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε2 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΤΑΧΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ2 ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΚΑΤΙΝΑ ΗΛΙΑΝΑ ΣΤ 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΤΣΑΒΕΝΟΥ ΝΙΚΗ ΣΤ1 ΣΟΡΩΝΗΣ
ΚΑΤΣΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ε1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΚΑΤΣΙΚΑΝΤΑΗ ΒΙΟΛΕΤΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Ε1 13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΤΣΙΜΠΟΓΕΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ Ε1 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ1 1ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΚΑΦΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤ1 ΛΑΚΚΙΟΥ
ΚΕΛΟΓΛΟΥ ΚΕΦΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ Ε1 ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΚΙΟΣΤΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ 2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΚΙΤΣΟ ΣΠΥΡΟΣ ΣΤ1 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΚΛΑΔΟΓΕΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ2 5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΛΗΜΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ ΣΤ ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΜΑΣΑΡΩΝ
ΚΛΩΝΑΡΗΣ ΜΙΚΕΣ Ε1 1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ2 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤ1 1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΟΛΕΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε1 3ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΚΟΛΛΑΤΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΣΤ1 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΟΝΤΟΖΑΜΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ Ε1 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ2 Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΚΟΡΔΙΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ1 ΚΕΦΑΛΟΥ
ΚΟΡΡΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ε 7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΟΡΦΙΑ ΑΝΕΖΟΥΛΑ ΣΤ2 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΟΥΒΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ Ε1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΚΟΥΚΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Ε2 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΟΥΜΠΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε2 ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ ΣΤ1 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΟΥΤΡΑ ΒΑΓΙΑ Ε2 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Ε2 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΚΟΥΦΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ε2 13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΟΥΦΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΖΩΗ Ε1 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΡΑΟΥΤΣ ΛΟΥΚΑΣ Ε2 3ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ 3ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Ε2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ Ε2 ΛΑΡΔΟΥ
ΚΩΣΤΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Ε1 2ου ΚΩ
ΚΩΣΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ Ε2 ΛΑΚΚΙΟΥ
ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΤ ΨΙΝΘΟΥ
ΛΑΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΛΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤ1 2ου ΚΩ
ΛΑΜΠΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤ1 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ε1 15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΛΑΜΤΣΙΑ ΤΖΕΙΣΙΚΑ Ε 6ου ΚΩ
ΛΑΤΣΑΪ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ ΣΤ2 ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε1 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΣΤ2 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΛΕΠΟΥΡΙ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΤ1 ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΛΕΣΣΙ ΕΜΙΓΚΛΕΝΤ Ε1 5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΛΙΑΠΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ Ε2 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ 17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΥ ΕΛΕΝΑ Ε 14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΛΟΙΖΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Ε 3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΛΥΡΙΣΤΗ ΕΛΕΝΗ Ε2 ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΜΑΘΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΜΑΚΕΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ε1 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΛΙΒΙΤΣΗ ΑΡΤΕΜΗ ΣΤ1 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΛΛΙΑΚΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Ε2 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΜΑΝΤΖΑΡΑΠΗ ΡΑΦΑΕΛΑ Ε1 ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΜΑΝΤΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε1 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΝΩΛΑΚΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Ε1 18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΡΓΑ ΦΩΤΕΙΝΗ Ε1 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΡΖΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΑΡΕΙΑ ΣΤ ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΜΑΣΑΡΩΝ
ΜΑΡΖΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΦΙΑ ΡΑΦΑΕΛΛΑ Ε1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΜΑΡΙΕΤΤΟΥ ΘΕΛΙΑ ΣΤ2 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΡΙΤΣΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΤ 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΡΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Ε1 6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΑΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ ΦΑΝΩΝ
ΜΑΤΒΕΕΒ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ ΣΤ1 ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΜΑΤΕΟ Ε1 ΣΟΡΩΝΗΣ
ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε2 1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΑΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ε ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΜΑΥΡΟΛΕΩΝ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Ε2 7ου ΚΩ
ΜΑΧΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ε2 15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΕΪΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Ε1 1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΕΝΕΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΜΕΣΑΝΑΓΡΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε2 2ου ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΜΗΛΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΤ ΨΙΝΘΟΥ
ΜΗΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΣΤ ΚΑΣΟΥ
ΜΙΧΑΗΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ Ε 2ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΙΧΟ ΕΥΑΝΘΙΑ ΣΤ1 7ου ΚΩ
ΜΠΑΚΙΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΤ 1ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΜΠΑΡΑΝΙΑΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -ΓΚΑΜΠΟΡ ΣΤ2 6ου ΚΩ
ΜΠΕΓΙΑ ΕΛΕΝΑ Ε1 ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΜΠΙΛΑΙ ΕΝΤΙ Ε2 ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΜΠΟΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Ε ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΠΟΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ Ε1 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΠΟΤΣΟΥ ΚΑΘΟΛΙΚΗ Ε2 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΠΟΥΖΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ2 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ε 3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ Ε ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΜΩΡΑΪΤΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤ2 2ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΣΤ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ 2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΝΙΚΗΤΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΣΤ2 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε1 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤ 1ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΝΙΚΟΛΗ ΣΑΒΒΙΝΑ Ε 2ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΝΙΚΟΛΗ ΣΤΕΡΓΙΑ Ε2 ΛΑΡΔΟΥ
ΝΙΣΥΡΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ε2 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΝΤΟΛΛΑΝΙ ΛΕΝΤΙΟΝ Ε ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΜΑΣΑΡΩΝ
ΝΤΟΥΣΚΟΥ ΣΟΥΕΛΑ ΣΤ2 5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΞΑΝΘΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΤ2 ΣΟΡΩΝΗΣ
ΞΕΝΟΥ ΛΥΔΙΑ Ε2 Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ1 ΠΥΛΙΟΥ
ΟΙΚΟΥΤΑ ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤ1 2ου ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ2 1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΟΡΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε ΕΜΠΩΝΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε2 2ου ΚΩ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε 7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΝΑΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ Ε1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΣΤ 3ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ2 4ου ΚΩ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ Ε 1ου ΣΓΟΥΡΟΥ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ Ε1 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε ΚΑΣΟΥ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΑΜΠΟΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΛΙΚΗ Ε1 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Ε2 ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΠΑΠΑΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΣΤ2 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ1 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΕΡΓΙΑ ΣΤ2 ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ε2 1ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΠΑΠΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤ ΑΛΙΝΤΩΝ
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε3 15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΡΑΓΥΙΟΘ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ε 2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΠΑΡΣΩΤΑΚΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ Ε2 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΠΑΣΤΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΤ1 Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΠΑΧΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΠΕΝΤΣΑ ΓΙΑΝΝΑ ΣΤ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ
ΠΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ Ε2 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΠΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε2 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΠΕΡΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Ε2 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΠΕΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε2 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΠΕΤΡΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΤ 3ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΠΕΤΡΙΔΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ Ε Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΠΙΚΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤ1 ΠΥΛΙΟΥ
ΠΙΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ2 Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΠΙΤΣΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ Ε2 2ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΠΙΤΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ε2 15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΙΤΤΑΡΑ ΜΑΡΙΕΤΤΑ Ε3 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΠΛΑΤΑΝΙΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ε1 7ου ΚΩ
ΠΛΑΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ε1 1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΠΛΕΞΙΔΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΤ1 ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε 2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε2 18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ε1 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΟΤΣΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ε2 ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ε1 Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΠΟΥΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤ1 1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΠΟΥΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΤ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΠΟΥΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε1 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΠΡΙΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ Ε 6ου ΚΩ
ΡΑΓΙΕΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ Ε1 ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΡΑΝΤΕΒΑ ΜΙΛΕΝΑ Ε2 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΡΟΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε2 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΡΟΤΣΙ ΚΛΕΙΝΤΙΝ ΣΤ 14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΡΟΥΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΥΔΝΑ Ε Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΡΟΥΣΣΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ Ε 7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Ε ΨΙΝΘΟΥ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε2 ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΣΑΚΕΛΛΙΑΔΗΣ ΦΩΚΑΣ Ε2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΤ2 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΑΜΑΡΑ ΣΟΦΙΑ ΣΤ2 ΠΥΛΙΟΥ
ΣΑΜΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ε2 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤ 1ου ΚΩ
ΣΑΡΟΥΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Ε2 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΣΕΪΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤ1 5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΕΛΜΑΝΙ ΚΛΑΙΝΤΙ ΣΤ2 18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΕΡΔΑΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ε1 5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΚΑΛΕΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Ε2 ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ε2 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΚΙΑΘΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤ 17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΚΥΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε 3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΣΜΙΘ ΚΑΓΙΑ Ε2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΣΜΙΘ ΜΑΙΛΟ ΣΤ1 ΛΑΡΔΟΥ
ΣΟΥΛΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΜΑΣΑΡΩΝ
ΣΠΑΝΟΜΑΝΩΛΗ ΕΙΡΗΝΗ Ε1 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΣΠΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ε 2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΣΠΑΝΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΣΤ ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΜΑΣΑΡΩΝ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε2 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ε2 13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΑ ΘΑΡΡΕΝΗ ΣΤ2 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ Ε1 ΚΕΦΑΛΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Ε2 Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΣΤΑΥΡΗ ΗΛΙΑΝΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΤ2 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΣΤΑΥΡΙΔΗ ΦΑΙΔΩΡΑ ΣΤ 1ου ΣΓΟΥΡΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε1 ΣΟΡΩΝΗΣ
ΣΤΕΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε1 13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤ 7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Ε2 Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΣΤΕΦΑΝΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε1 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΗ ΣΟΦΙΑ Ε2 ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΣΤΡΑΤΙΔΑΚΗΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ Ε2 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΣΥΚΑΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Ε3 3ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Ε1 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΣΩΤΗΡΑΚΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΣΤ2 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΤΑΓΙΕΧ ΝΑΤΑΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ Ε 7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΑΡΑΚΤΣΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΙΑΝΑ ΣΤ1 18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΕΡΖΟΥΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤ 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε 1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΤΖΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε2 4ου ΚΩ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Ε 14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΤ1 1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΤΡΙΤΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ Ε1 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΣΑΝΑΙ ΑΝΤΙΟΛ ΣΤ2 1ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΤΣΑΝΙ ΟΡΕΣΤΗΣ Ε 14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΣΕΡΚΕΣ ΣΟΥΤΖΙΟΥ ΣΕΒΓΚΗ Ε1 13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΣΙΑΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Ε 2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΤΣΙΚΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤ1 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΣΟΛΑΚΗ ΜΥΡΤΩ Ε3 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΦΕΪΖΙΔΗ ΔΩΡΟΘΕΑ Ε2 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ1 13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΦΩΤΗ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ Ε ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΦΩΤΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ Ε 7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Ε ΑΡΓΟΥΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Ε1 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΤ2 ΛΑΡΔΟΥ
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ε2 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΤ1 ΣΟΡΩΝΗΣ
ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε1 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ ΣΤ1 7ου ΚΩ
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Ε1 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΜΑΡΙΑ Ε2 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε2 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΚΚΜΗΝΗ Ε1 4ου ΚΩ
ΧΑΤΖΙΑ ΑΝΤΖΕΛΟ Ε2 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ε1 ΛΑΚΚΙΟΥ
ΧΟΝΔΡΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ Ε2 ΠΥΛΙΟΥ
ΧΡΗΣΤΟΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε3 2ου ΚΩ
ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΤ ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Ε2 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

Η Διοικούσα Επιτροπή του παραρτήματος Δωδεκανήσου της Ε.Μ.Ε. συγχαίρει όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες που διακρίθηκαν και εύχεται καλή συνέχεια στις προσπάθειές τους. 

Για να αποθηκεύσετε τον πίνακα των αποτελεσμάτων, πατήστε εδώ.

 

Θέματα και λύσεις μαθηματικού διαγωνισμού "ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ"

Λεπτομέρειες

Πραγματοποιήθηκε με επιτυχία σήμερα, Σάββατο 16 Ιανουαρίου 2016 ο 76ος πανελλήνιος  μαθηματικός διαγωνισμός "Ευκλείδης" καθώς και ο 6ος τοπικός διαγωνισμός "Ίππαρχος" για τους μαθητές της Α΄ Γυμνασίου. 

Στους παρακάτω συνδέσμους μπορείτε να βρείτε:

 

 

Αποτελέσματα 6ου τοπικού Μαθηματικού διαγωνισμού "ΕΥΔΗΜΟΣ 2015"

Λεπτομέρειες

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ

ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Το Παράρτημα Δωδεκανήσου της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας, ανακοινώνει τα ονόματα των επιτυχόντων μαθητών της Α' Γυμνασίου στον 6o τοπικό Μαθηματικό διαγωνισμό με την επωνυμία «ΕΥΔΗΜΟΣ 2015». Ο διαγωνισμός αυτός πραγματοποιήθηκε την 14η Νοεμβρίου 2015 και συμμετείχαν 119 μαθητές της Α' Γυμνασίου από τα Γυμνάσια του Νομού. Συνολικά 54 μαθητές από αυτούς διακρίθηκαν και έχουν δικαίωμα συμμετοχής στην επόμενη φάση, που είναι ο διαγωνισμός με την επωνυμία «ΙΠΠΑΡΧΟΣ». Ο διαγωνισμός «ΙΠΠΑΡΧΟΣ» θα πραγματοποιηθεί στις 16 Ιανουαρίου 2016, παράλληλα με τον Πανελλήνιο διαγωνισμό «ΕΥΚΛΕΙΔΗ» ο οποίος διοργανώνεται από την Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία. Τα εξεταστικά κέντρα των δύο διαγωνισμών θα ορισθούν και θα ανακοινωθούν τις προσεχείς ημέρες.

Η Διοικούσα Επιτροπή και τα μέλη του Παραρτήματος συγχαίρουν τους μαθητές και τους εύχονται καλή συνέχεια στον επόμενο διαγωνισμό.

 

Τα ονόματα των επιτυχόντων του διαγωνισμού «ΕΥΔΗΜΟΣ» με αλφαβητική σειρά δίνονται στον παρακάτω πίνακα.

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

1

Αθανασίου

Ελένη

3ο Γυμνάσιο Καλύμνου

2

Άντερσεν

Ιωάννης

Ροδίων Παιδεία

3

Απόκοττος

Νίκος

Γυμνάσιο Κάσου

4

Δοντά

Δέσποινα

Ροδίων Παιδεία

5

Εγγλέζου

Καρολίνα

1ο Γυμνάσιο Ρόδου

6

Ζιβάνοβιτς

Άντζελα

1ο Γυμνάσιο Ρόδου

7

Ιερομονάχου

Βασιλική

Γυμνάσιο Κάσου

8

Καπουράνη

Μιχαέλα

1ο Γυμνάσιο Κω

9

Κοντός

Γεώργιος Τσαμπίκος

Ροδίων Παιδεία

10

Κωνσταντούρας

Γιώργος

6ο Γυμνάσιο Ρόδου

11

Μπράτιτσης

Νίκος

3ο Γυμνάσιο Ρόδου

12

Παπαβασιλείου

Ειρήνη

Ιδ. Εκπ. Ρόδου "Πυθαγόρας"

13

Παπαζαχαρίου

Γιώργος

Ροδίων Παιδεία

14

Παππά

Δήμητρα

1ο Γυμνάσιο Κω

15

Πάτρη

Βιολέτα

2ο Γυμνάσιο Καλύμνου

16

Ποτσάκης

Μάνος

Γυμνάσιο Κρεμαστής

17

Πουλάκης-Στεφανίδης

Γεράσιμος

Ροδίων Παιδεία

18

Ρούσος

Σταμάτης

1ο Γυμνάσιο Ρόδου

19

Σάλα

Τζούλια

Γυμνάσιο Κάσου

20

Σκουμιού

Αργυρώ

Ροδίων Παιδεία

21

Τσιγάρος

Ιωάννης

Ροδίων Παιδεία

22

Φραράκη

Μαρία

6ο Γυμνάσιο Ρόδου

23

Φρόκου

Πάτρικ

6ο Γυμνάσιο Ρόδου

24

Χατζημιχάλης

Θεολόγος

1ο Γυμνάσιο Λέρου

Κάντε κλικ εδώ για να κατεβάσετε το δελτίο τύπου.

 

 

 

Θέματα και λύσεις μαθηματικού διαγωνισμού "ΘΑΛΗΣ"

Λεπτομέρειες

Πραγματοποιήθηκε με επιτυχία σήμερα, Σάββατο 14 Νοεμβρίου 2015 ο 76ος πανελλήνιος  μαθηματικός διαγωνισμός "Θαλής" καθώς και ο 6ος τοπικός διαγωνισμός "Εύδημος" για τους μαθητές της Α΄ Γυμνασίου. 

Στους παρακάτω συνδέσμους μπορείτε να βρείτε:

 

Υποκατηγορίες

   
   

Ημερολόγιο  

<< < Αύγουστος 2019 > >>
Δε Τρ Τε Πε Πα Σα Κυ
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
   

Visitors Counter  

492303
Σήμερα
Χτες
Εβδομάδα
Προηγ. Εβδομάδα
Μήνας
Προηγ. Μήνας
Συνολικά
348
1238
2602
487044
9112
12463
492303

Your IP: 10.2.32.22
Server Time: 2019-08-22 19:58:13
   
© Ε.Μ.Ε. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ