Σύνδεση - Δημιουργία Λογαριασμού  

   

Συνδεδεμένοι Χρήστες  

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 20 επισκέπτες και κανένα μέλος

   

Δεκέμβριος 2016

28 Δεκεμβρίου 2016

Αποτελέσματα 77ου Διαγωνισμού "ΘΑΛΗΣ" 2016-2017

Η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία ανακοίνωσε τα ονόματα των επιτυχόντων του 77ου Πανελληνίου Μαθητικού Διαγωνισμού που πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 12 Νοεμβρίου 2016.

Η Διοικούσα Επιτροπή του Παραρτήματος Δωδεκανήσου συγχαίρει τους μαθητές και τις μαθήτριες του νομού μας που διακρίθηκαν σε αυτόν τον διαγωνισμό και τους εύχεται καλή συνέχεια και επιτυχία στην επόμενη φάση.

Υπενθυμίζουμε ότι η επόμενη φάση του διαγωνισμού «ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ» θα γίνει το Σάββατο 28 Ιανουαρίου 2017 στις 09.00-12.00 πμ., στον οποίο θα συμμετέχουν μόνο οι επιτυχόντες του διαγωνισμού.

Αναλυτικά τα ονόματα των επιτυχόντων αλφαβητικά ανά τάξη είναι:

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

Β΄  ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΛΕΝΗ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΑΠΟΚΟΤΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ

ΒΑΡΔΕΛΛΗ

ΕΒΕΛΙΝΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΒΑΡΕΛΗ

ΕΛΠΙΔΑ

5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ

ΕΓΓΛΕΖΟΥ

ΚΑΡΟΛΙΝΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΙΕΡΟΜΑΧΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ

ΚΑΣΛΗΟΓΛΟΥ

ΣΕΡΧΑΝ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΣΑΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΜΠΡΑΤΙΤΣΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ

ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΠΕΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ

ΠΕΡΣΕΛΗ

ΠΟΠΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ

ΣΑΛΑ

ΤΖΟΥΛΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ

ΣΚΟΥΜΙΟΥ

ΑΡΓΥΡΩ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΦΡΑΡΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΦΩΤΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΘΟΛΙΚΗ

7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ

ΘΕΟΛΟΓΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ

Γ΄  ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΑΝΑΝΙΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΥ

ΦΑΙΔΡΑ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΒΡΕΤΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ

ΓΛΥΝΟΥ

ΣΕΒΑΣΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΕΛΛΗΝΑΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ

ΚΟΛΙΓΚΙΩΝΗ

ΑΘΗΝΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΝΕΙΟ ΠΑΤΜΟΥ (1ο ΠΑΤΜΟΥ)

ΚΟΥΤΛΑΚΗ

ΑΝΝΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ

ΚΩΣΤΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΓΚΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΡΑΓΚΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩΣ

ΜΠΑΤΗ

ΠΟΘΗΤΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΤΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΠΕΤΑΛΑ

ΕΙΡΗΝΗ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΣΠΑΧΙΑ

ΡΑΦΑΕΛ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΤΣΑΓΚΑΡΗ

ΚΑΛΟΤΙΝΑ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΦΟΥΤΟΥΛΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΥΡΑ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΨΑΡΑΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

Α΄  ΛΥΚΕΙΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΓΛΥΚΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΔΟΝΤΑΣ

ΣΑΒΒΑΣ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΛΛΙΑΣ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΑΤΘΑΙΟΥ

ΑΛΕΞΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΜΟΥ

ΜΙΧΑΛΑΡΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΠΑΤΕΛΛΗ

ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΠΟΛΙΤΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΣΚΟΥΜΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΣΚΟΥΡΜΑΛΛΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ

ΣΤΑΥΡΙΝΟΥΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ

Β΄  ΛΥΚΕΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΑΚΗ

ΑΓΝΗ

3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΡΑΒΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΜΑΤΘΑΙΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΜΟΥ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ

ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕ

2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΣΠΑΝΟΥ

ΔΙΟΓΕΝΗΣ

2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ

ΑΝΤΑΜ ΤΖΕΙΜΣ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΤΣΙΝΝΑΣ

ΝΙΚΗΤΑΣ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

Γ΄  ΛΥΚΕΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΩΣΤΑΣ

ΣΑΒΒΑΣ

3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΧΛΑΠΑΝΗΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ

2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ

 

Για τη Διοικούσα Επιτροπή.

 

Κάντε κλικ εδώ για να κατεβάσετε το δελτίο τύπου.

Read more

15 Δεκεμβρίου 2016

Αποτελέσματα 7ου τοπικού Μαθηματικού διαγωνισμού "ΕΥΔΗΜΟΣ 2016"

   Tο Παράρτημα Δωδεκανήσου της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας, ανακοινώνει τα ονόματα των επιτυχόντων μαθητών της Α΄ Γυμνασίου στον 7ο τοπικό Μαθηματικό διαγωνισμό με την επωνυμία «ΕΥΔΗΜΟΣ». Συνολικά 46 μαθητές  διακρίθηκαν και έχουν δικαίωμα συμμετοχής στην επόμενη φάση, που είναι ο διαγωνισμός με την επωνυμία «ΙΠΠΑΡΧΟΣ». Ο διαγωνισμός «ΙΠΠΑΡΧΟΣ» θα πραγματοποιηθεί στις 28 Ιανουαρίου 2017, παράλληλα με τον Πανελλήνιο διαγωνισμό «ΕΥΚΛΕΙΔΗ» ο οποίος  διοργανώνεται από την Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία. Τα εξεταστικά κέντρα των δύο διαγωνισμών θα ορισθούν και θα ανακοινωθούν τις προσεχείς ημέρες. 

Η Διοικούσα Επιτροπή και τα μέλη του Παραρτήματος συγχαίρουν τους μαθητές και τους εύχονται καλή συνέχεια στον επόμενο διαγωνισμό.

Τα ονόματα των επιτυχόντων του διαγωνισμού «ΕΥΔΗΜΟΣ» με αλφαβητική σειρά δίνονται στον παρακάτω πίνακα.

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

1

ΒΡΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ-Λ.Τ. ΚΑΣΟΥ

2

ΓΑΡΥΦΑΛΛΗ ΒΑΛΙΑ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

3

ΓΙΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΣΕΛΙΝ

1ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ

4

ΓΟΡΙΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΣΥΡΟΥ

5

ΓΡΥΛΛΗΣ ΘΩΜΑΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ

6

ΔΙΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ-ΣΩΤΗΡΙΑ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

7

ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

8

ΙΕΡΟΜΟΝΑΧΟΥ ΗΡΩΔΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ-Λ.Τ. ΚΑΣΟΥ

9

ΚΑΒΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

10

ΚΑΘΟΠΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

11

ΚΑΛΙΓΚΙΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΜΟΥ

12

ΚΑΛΙΟΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

13

ΚΑΡΔΟΥΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

14

ΚΑΦΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ

15

ΚΕΛΛΑΡΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

16

ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

17

ΚΟΝΤΡΑΦΟΥΡΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ-ΙΟΛΗ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ

18

ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ

19

ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

20

ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ ΚΩ

21

ΜΑΤΣΑΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΕΚΤΟΡΑΣ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

22

ΜΙΤΡΟ ΕΥΗ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

23

ΜΠΑΚΙΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

24

ΜΩΡΑΙΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ

25

ΝΙΚΗΤΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

26

ΟΙΚΟΥΤΑ ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

27

ΟΛΥΜΠΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

28

ΠΑΓΩΜΕΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

29

ΠΑΜΠΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

30

ΠΑΠΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ

31

ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

32

ΠΑΥΛΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

33

ΠΗΛΙΓΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

1ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ

34

ΣΑΛΑ ΙΟΥΛΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ-Λ.Τ. ΚΑΣΟΥ

35

ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

1ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ

36

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΝΝΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ

37

ΣΩΤΗΡΑΚΗ ΗΛΙΑΝΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

38

ΤΖΙΤΖΙΚΩΣΤΑ ΗΛΕΚΤΡΑ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

39

ΤΡΑΚΟΣΣΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ

40

ΤΣΑΚΥΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ

41

ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

42

ΦΟΥΡΘΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ

1ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ

43

ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ

44

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ

1ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ

45

ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

46

ΨΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

Από την Διοικούσα Επιτροπή του Παραρτήματος.

Κάντε κλικ εδώ για να μεταφορτώσετε το δελτίο τύπου.

Read more

   
   

Ημερολόγιο  

<< < Δεκέμβριος 2016 > >>
Δε Τρ Τε Πε Πα Σα Κυ
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
   

Visitors Counter  

407262
Σήμερα
Χτες
Εβδομάδα
Προηγ. Εβδομάδα
Μήνας
Προηγ. Μήνας
Συνολικά
89
157
762
404913
3653
5286
407262

Your IP: 10.2.33.22
Server Time: 2018-10-19 04:40:30
   
© Ε.Μ.Ε. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ